AKCE

A vlastně vše, co pro vás s radostí uděláme.

ČTVRTEČNÍ KVÍZOVÉ VEČERY

Protože se U Nás Doma rádi bavíme, pořádáme pro vás každý čtvrtek od 19:00 kvízový večer. Vezměte tedy partu přátel, dobrou náladu a nezapomeňte svůj tým zaregistrovat dopředu na FB nebo na čísle +420 603 941 931, o ostatní se postaráme my U Nás Doma.

DEGUSTAČNÍ MENU

Říká se, že láska prochází žaludkem. Takže kdyby vám to v milostném životě trochu zaskřípalo, můžete si u nás objednat degustační menu. A vlastně si ho můžete objednat i pokud vám to klape, jen pro jistotu! Degustační menu po domluvě  vymyslíme a naservírujeme kde jinde, než U Nás Doma, kontaktujte nás. 

SNÍDAŇOVÉ NEDĚLE

Co bychom to byli za rodinu, kdybychom vás jednou za čas nepohostili i ráno? Jednou za měsíc pro vás s láskou děláme nedělní snídaně formou all you can eat, takže snězte tolik, kolik je zdrávo nebo se nacpěte k prasknutí. A abyste to neprošvihli, sledujte náš FBIG nebo nám zavolejte.

Nejbližší plánované snídaně: 

24.9.2023 8 - 11h 

DÁRKOVÉ POUKAZY

Máme! A od hodnoty 500 Kč si můžete vybrat libovolnou částku, kterou chcete darovat. Poukaz je pak platný rok od jeho nákupu a je možné ho zakoupit přímo v restauraci U Nás Doma.

CATERING

Uděláme! Na pracovní meeting, rodinnou oslavu, večírek či svatbu a cokoliv, co chcete uspořádat. V rámci restaurace máme také k dispozici salónek o kapacitě až 52 míst, pokud byste událost chtěli realizovat přímo U Nás Doma, kontaktujte nás!